Belka
Sobota, 15 Grudnia 2018   imieniny: Nina, Celina, Walerian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Nawiązaliśmy współpracę z ASP

Data publikacji: 2014-02-28, Data modyfikacji: 2014-02-28
A A AWydrukDrukuj  
 

Gmina Zawiercie zawarła porozumienie z Akademią Sztuk Pięknych w Warszawie w zakresie współpracy związanej z działalnością edukacyjną, dydaktyczną, naukową i kulturalną.

Współpraca będzie realizowana za pośrednictwem konkretnych projektów w obszarach: realizacji krótkoterminowych, wymiennych pobytów studentów i pedagogów, realizacji części programu studiów w instytucji partnerskiej Gminy Zawiercie, udział w specjalistycznych komisjach, radach artystycznych, organizowaniu wspólnych wystaw i warsztatów, udział przedstawicieli w przeglądach oraz obronach prac dyplomowych, organizowania krajowych i międzynarodowych sympozjów rzeźbiarskich oraz realizacji wydawnictw.

We współpracę zaangażował się Wydział Rzeźby warszawskiej ASP, a umowę podpisał ze strony uczelni rektor prof. Adam Myjak, natomiast ze strony miasta – prezydent Ryszard Mach. Gmina Zawiercie zawarła porozumienie z Akademią Sztuk Pięknych w Warszawie w zakresie współpracy związanej z działalnością edukacyjną, dydaktyczną, naukową i kulturalną.

Urząd Miejski w Zawierciu, Źródło artykułu: www.zawiercie.eu, Autor zdjęć: Urząd Miejski w Zawierciu
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  zawierciański

  Powiat zawierciański - położony w województwie śląskim, zajmuje powierzchnię 1003 km² i liczy 123 tys. mieszkańców, a jego siedzibą jest miasto Zawiercie. Powiat zawierciański został stworzony w 1999 roku. Gminy w powiecie to Poręba, Zawiercie, Łazy, Ogrodzieniec, Pilica, Szczekociny, Irządze, Kroczyce, Włodowice, Żarnowiec.

  Ziemie powiatu zapraszają miłośników natury, malowniczych krajobrazów i historii zarówno latem, jak i w sezonie zimowym. Od wiosny do jesieni można na tym obszarze uprawiać niezwykle popularną w tych stronach wspinaczkę skałkową. Latem kuszą otwarte kąpieliska, jesienią turystów zapraszają pełne grzybów lasy. Zimą jest możliwość szusowania na stokach narciarskich lub na nartach biegowych. Wszystko to pośród cudownych krajobrazów, tajemniczych kompleksów skalnych i jaskiń.     

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola