Belka
Sobota, 15 Grudnia 2018   imieniny: Nina, Celina, Walerian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Doświadczenie i młodość

Data publikacji: 2014-02-18, Data modyfikacji: 2014-02-18
A A AWydrukDrukuj  
 

Już po raz drugi z inicjatywy nauczycieli Gimnazjum nr 3 Justyny Kłosowskiej uczennice pierwszej klasy odwiedziły „babcie i dziadków” - podopiecznych Dziennego Domu Pomocy Społecznej.

Wraz z nimi zawitała młodość i uśmiech, a dziewczyny, które przyszły z upieczonymi rogalikami, wspólnie spędziły czas z uczestniczkami warsztatów plastycznych w DDPS.

Podczas wspólnych zajęć dziewczyny uczyły się szydełkowania, robienia na drutach, szycia ozdób, technik orgiami i kusudamy, quillingu, papierowej wikliny.

Podopiecznymi DDPS są osoby starsze, ale również samotne, dla których bardzo ważne są spotkania z ludźmi młodymi, którzy chcą i potrafią dzielić się swoimi atrybutami: młodością, radością, uśmiechem i empatią.

Uczennice, które uczestniczyły w spotkaniach: Natalia Haas, Kasia Mizera, Julia Szczygieł, Zuza Kłosowska, Ada Nieroba, Olga Kaczmarzyk, Marlena Magiera, Ola Kciuk. Już po raz drugi z inicjatywy nauczycieli Gimnazjum nr 3 Justyny Kłosowskiej uczennice pierwszej klasy odwiedziły „babcie i dziadków” - podopiecznych Dziennego Domu Pomocy Społecznej.

Urząd Miejski w Zawierciu, Źródło artykułu: www.zawiercie.eu, Autor zdjęć: Urząd Miejski w Zawierciu
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  zawierciański

  Powiat zawierciański - położony w województwie śląskim, zajmuje powierzchnię 1003 km² i liczy 123 tys. mieszkańców, a jego siedzibą jest miasto Zawiercie. Powiat zawierciański został stworzony w 1999 roku. Gminy w powiecie to Poręba, Zawiercie, Łazy, Ogrodzieniec, Pilica, Szczekociny, Irządze, Kroczyce, Włodowice, Żarnowiec.

  Ziemie powiatu zapraszają miłośników natury, malowniczych krajobrazów i historii zarówno latem, jak i w sezonie zimowym. Od wiosny do jesieni można na tym obszarze uprawiać niezwykle popularną w tych stronach wspinaczkę skałkową. Latem kuszą otwarte kąpieliska, jesienią turystów zapraszają pełne grzybów lasy. Zimą jest możliwość szusowania na stokach narciarskich lub na nartach biegowych. Wszystko to pośród cudownych krajobrazów, tajemniczych kompleksów skalnych i jaskiń.     

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola