Belka
Sobota, 19 Stycznia 2019   imieniny: Marta, Henryk, Mariusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Bezpłatne zajęcia z angielskiego dla seniorów

Data publikacji: 2013-09-25, Data modyfikacji: 2013-09-25
A A AWydrukDrukuj  
 

W dniach od 2 września do 15 listopada trwa nabór uczestników do bezpłatnych szkoleń w projekcie unijnym pt. „50+ English" realizowanym przez Centrum Języków Obcych IMPULS s.c.

Celem projektu jest podniesienie kwalifikacji interpersonalnych, planowania ścieżki zatrudnienia, znajomości języka angielskiego oraz obsługi komputera przez pracujące osoby w wieku 50+ zamieszkujące lub pracujące w powiecie zawierciańskim.

Wsparciem w ramach projektu zostanie objętych 72 osoby. Projekt obejmuje następujące szkolenia: szkolenie aktywizujące w zakresie umiejętności interpersonalnych i planowania ścieżki zatrudnienia, szkolenie z języka angielskiego kończące się egzaminem zewnętrznym TOEIC, szkolenie w zakresie obsługi komputera.

Szczegółowe informacje oraz pobieranie niezbędnych do rekrutacji dokumentów na stronie www.english50plus.pl lub w Biurze Projektu: IMPULS Centrum Języków Obcych, ul. Piłsudskiego 119, 42-400 Zawiercie, tel. 32 671 70 40.

 

 

Urząd Miejski w Zawierciu, Źródło artykułu: www.zawiercie.eu, Autor zdjęć: Urząd Miejski w Zawierciu
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  zawierciański

  Powiat zawierciański - położony w województwie śląskim, zajmuje powierzchnię 1003 km² i liczy 123 tys. mieszkańców, a jego siedzibą jest miasto Zawiercie. Powiat zawierciański został stworzony w 1999 roku. Gminy w powiecie to Poręba, Zawiercie, Łazy, Ogrodzieniec, Pilica, Szczekociny, Irządze, Kroczyce, Włodowice, Żarnowiec.

  Ziemie powiatu zapraszają miłośników natury, malowniczych krajobrazów i historii zarówno latem, jak i w sezonie zimowym. Od wiosny do jesieni można na tym obszarze uprawiać niezwykle popularną w tych stronach wspinaczkę skałkową. Latem kuszą otwarte kąpieliska, jesienią turystów zapraszają pełne grzybów lasy. Zimą jest możliwość szusowania na stokach narciarskich lub na nartach biegowych. Wszystko to pośród cudownych krajobrazów, tajemniczych kompleksów skalnych i jaskiń.     

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola