Belka
Sobota, 15 Grudnia 2018   imieniny: Nina, Celina, Walerian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyróżnienie dla biblioteki

Data publikacji: 2014-02-27, Data modyfikacji: 2014-02-27
A A AWydrukDrukuj  
 

W Katowicach odbył się Śląski Zjazd Latarników Polski Cyfrowej Równych Szans, w którym wzięli udział przedstawiciele Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Zawierciu.

Zjazd rozpoczął się od konferencji w Centrum Informacji Naukowej i Bibliotece Akademickiej Uniwersytetu Śląskiego i Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.

Podczas konferencji dyrektor Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Zawierciu Małgorzata Borowik, otrzymała wyróżnienie i dyplom za wspieranie działań na rzecz cyfryzacji osób 50+. Przypomnijmy. W ramach tych działań w zawierciańskiej bibliotece w zajęciach wzięło udział ponad 220 osób.

Na zjeździe głos zabrali Piotr Koj, doradca marszałka województwa śląskiego, Robert Wagemann – dyrektor biura posła Marka Wójcika, oraz Krzysztof Głomb - Prezes „Stowarzyszenia Miasta w Internecie”, a także przedstawiciel Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji Jacek Wiśniewski. Konferencja zgromadziła ponad 110 osób głównie przedstawicieli samorządów, organizacji pozarządowych, bibliotek oraz Latarników. W Katowicach odbył się Śląski Zjazd Latarników Polski Cyfrowej Równych Szans, w którym wzięli udział przedstawiciele Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Zawierciu.

Urząd Miejski w Zawierciu, Źródło artykułu: www.zawiercie.eu, Autor zdjęć: Urząd Miejski w Zawierciu
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  zawierciański

  Powiat zawierciański - położony w województwie śląskim, zajmuje powierzchnię 1003 km² i liczy 123 tys. mieszkańców, a jego siedzibą jest miasto Zawiercie. Powiat zawierciański został stworzony w 1999 roku. Gminy w powiecie to Poręba, Zawiercie, Łazy, Ogrodzieniec, Pilica, Szczekociny, Irządze, Kroczyce, Włodowice, Żarnowiec.

  Ziemie powiatu zapraszają miłośników natury, malowniczych krajobrazów i historii zarówno latem, jak i w sezonie zimowym. Od wiosny do jesieni można na tym obszarze uprawiać niezwykle popularną w tych stronach wspinaczkę skałkową. Latem kuszą otwarte kąpieliska, jesienią turystów zapraszają pełne grzybów lasy. Zimą jest możliwość szusowania na stokach narciarskich lub na nartach biegowych. Wszystko to pośród cudownych krajobrazów, tajemniczych kompleksów skalnych i jaskiń.     

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola