Belka
Wtorek, 22 Stycznia 2019   imieniny: Anastazy, Wincenty, Wiktor
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Weź udział w seminarium

Data publikacji: 2013-07-15, Data modyfikacji: 2013-07-15
A A AWydrukDrukuj  
 

"TECHNOPARK GLIWICE" Sp. z o.o. serdecznie zaprasza na nieodpłatne seminarium pt. "Innowatyka: nowy standard umiejętności dla pracowników organizacji", które odbędzie się 17 lipca, w godzinach od 09:00 do 16:00, w Parku Przemysłowo - Technologicznym w Częstochowie przy ul. Wały Dwernickiego 117/121. Seminarium poprowadzi dr Michał Jasieński.

Adresatami seminarium są pracownicy przedsiębiorstw, jednostek samorządu terytorialnego, Instytucji Otoczenia Biznesu, pracownicy naukowi i naukowo-dydaktyczni, doktoranci jednostek naukowych mających siedzibę na terenie województwa śląskiego.

By wziąć udział w bezpłatnym seminarium należy przesłać wypełniony formularz (dostępny wraz z harmonogramem w załączeniu) na adres: ris@technopark.gliwice.pl najpóźniej do dnia 16.07.2013 r. do godz.12.00

Udział w seminarium jest bezpłatny, ale liczba miejsc jest ograniczona. W pierwszej kolejności będą przyjmowane zgłoszenia od osób, które nie uczestniczyły w seminariach realizowanych w ramach III edycji projektu "Zarządzanie, wdrażanie i monitorowanie Regionalnej Strategii Innowacji Województwa Śląskiego".

Seminarium organizowane jest w ramach projektu „Zarządzanie, wdrażanie i monitorowanie Regionalnej Strategii Innowacji Województwa Śląskiego” współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Poddziałania 8.2.2 Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. "TECHNOPARK GLIWICE" Sp. z o.o. serdecznie zaprasza na nieodpłatne seminarium pt. "Innowatyka: nowy standard umiejętności dla pracowników organizacji", które odbędzie się 17 lipca, w godzinach od 09:00 do 16:00, w Parku Przemysłowo - Technologicznym w Częstochowie przy ul. Wały Dwernickiego 117/121. Seminarium poprowadzi dr Michał Jasieński.

Urząd Miejski w Zawierciu, Źródło artykułu: www.zawiercie.eu, Autor zdjęć: Urząd Miejski w Zawierciu
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  zawierciański

  Powiat zawierciański - położony w województwie śląskim, zajmuje powierzchnię 1003 km² i liczy 123 tys. mieszkańców, a jego siedzibą jest miasto Zawiercie. Powiat zawierciański został stworzony w 1999 roku. Gminy w powiecie to Poręba, Zawiercie, Łazy, Ogrodzieniec, Pilica, Szczekociny, Irządze, Kroczyce, Włodowice, Żarnowiec.

  Ziemie powiatu zapraszają miłośników natury, malowniczych krajobrazów i historii zarówno latem, jak i w sezonie zimowym. Od wiosny do jesieni można na tym obszarze uprawiać niezwykle popularną w tych stronach wspinaczkę skałkową. Latem kuszą otwarte kąpieliska, jesienią turystów zapraszają pełne grzybów lasy. Zimą jest możliwość szusowania na stokach narciarskich lub na nartach biegowych. Wszystko to pośród cudownych krajobrazów, tajemniczych kompleksów skalnych i jaskiń.     

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola