Belka
Sobota, 19 Stycznia 2019   imieniny: Marta, Henryk, Mariusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wakacje dla seniorów

Data publikacji: 2013-06-14, Data modyfikacji: 2013-06-14
A A AWydrukDrukuj  
 

Słuchacze Uniwersytetu Trzeciego Wieku zakończyli kolejny rok akademicki, ale z pewnością nie czekali na upragnione wakacje tak, jak ich młodsi koledzy.

Najlepszych studentów uhonorowano pamiątkowymi dyplomami i nagrodami, a uroczystości odbyły się w Miejskim Ośrodku Kultury „Centrum”. Członkiem Honorowym UTW został Józef Niedźwiedzki.
Dzięki zajęciom prowadzonym w ramach Uniwersytetu osoby 50+ nie mają czasu na nudę. W bogatej ofercie zawierciańskiej organizacji każdy znajdzie coś dla siebie. Są więc zajęcia językowe,  teatralne, literackie, plastyczne, muzyczne, informatyczne. Członkowie wspólnie spędzają czas podczas wycieczek turystycznych.
Stowarzyszenie – dzięki wsparciu finansowemu m.in. z budżetu miasta – bierze udział w Olimpiadach sportowych dla seniorów, Juwenaliach III Wieku, czy organizuje Międzypokoleniowe Pikniki.
Gościem podczas zakończenia kolejnego roku akademickiego był prezydent miasta Ryszard Mach, który wręczył pamiątkowe książki dla najaktywniejszych słuchaczy. Słuchacze Uniwersytetu Trzeciego Wieku zakończyli kolejny rok akademicki, ale z pewnością nie czekali na upragnione wakacje tak, jak ich młodsi koledzy. Najlepszych studentów uhonorowano pamiątkowymi dyplomami i nagrodami, a uroczystości odbyły się w Miejskim Ośrodku Kultury „Centrum”. Członkiem Honorowym UTW został Józef Niedźwiedzki.

Urząd Miejski w Zawierciu, Źródło artykułu: www.zawiercie.eu, Autor zdjęć: Urząd Miejski w Zawierciu
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  zawierciański

  Powiat zawierciański - położony w województwie śląskim, zajmuje powierzchnię 1003 km² i liczy 123 tys. mieszkańców, a jego siedzibą jest miasto Zawiercie. Powiat zawierciański został stworzony w 1999 roku. Gminy w powiecie to Poręba, Zawiercie, Łazy, Ogrodzieniec, Pilica, Szczekociny, Irządze, Kroczyce, Włodowice, Żarnowiec.

  Ziemie powiatu zapraszają miłośników natury, malowniczych krajobrazów i historii zarówno latem, jak i w sezonie zimowym. Od wiosny do jesieni można na tym obszarze uprawiać niezwykle popularną w tych stronach wspinaczkę skałkową. Latem kuszą otwarte kąpieliska, jesienią turystów zapraszają pełne grzybów lasy. Zimą jest możliwość szusowania na stokach narciarskich lub na nartach biegowych. Wszystko to pośród cudownych krajobrazów, tajemniczych kompleksów skalnych i jaskiń.     

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola