Belka
Sobota, 19 Stycznia 2019   imieniny: Marta, Henryk, Mariusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Virtu wspiera najuboższych – Wigilia w Zawierciu

Data publikacji: 2016-12-21, Data modyfikacji: 2016-12-21
A A AWydrukDrukuj  
 
Virtu wspiera najuboższych – Wigilia w Zawierciu

21 grudnia, punktualnie o godzinie 17:00 miasto Zawiercie wypełni prawdziwa magia. Smak Wigilii i świąteczną atmosferę poczują najbardziej potrzebujący...

Hotel Zawiercie we współpracy z firmą Virtu oraz rodzimymi firmami z branży spożywczej organizuje ósmą już wigilijną wieczerzę dla bezdomnych i ubogich.

Stara, bożonarodzeniowa tradycja mówi by przy świątecznym stole zostawić puste miejsce dla przypadkowego, zbłąkanego gościa ponieważ w czasie świąt nikt nie powinien być sam.

Dlatego 21 grudnia w Zawierciu znajdą się specjalne miejsca dla najbardziej potrzebujących - bezdomnych i ubogich.

Po raz ósmy zawierciańska firma Virtu, wraz z innymi producentami żywności, zaprasza do wspólnego celebrowania nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia.

To zarówno szlachetny gest, jak i społeczna odpowiedzialność, która podpowiada by nie być obojętnym i dobrowolnie podarować ciepły posiłek potrzebującemu.

Każdy z nas może wyrazić swoje wsparcie poprzez uczestnictwo w tym wyjątkowym spotkaniu. Ta szczytna idea zgromadzi blisko 500 osób.

Tradycyjna, bożonarodzeniowa wieczerza zostanie przyrządzona pod okiem szefa kuchni Hotelu „Zawiercie". Po niej potrzebujący będą mogli zasiąść do wspólnego kolędowania. To pozwoli im poczuć ciepło płynące z serc ludzi chcących nieść swoją pomoc w sposób bezinteresowny.

Życzymy Zawierciu, aby za rok kolejka bezdomnych wyczekujących ciepłych, świątecznych potraw była nieco mniejsza.

Otwórzmy się na los drugiego człowieka, nie tylko od święta.

Virtu i Hotel Zawiercie
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  zawierciański

  Powiat zawierciański - położony w województwie śląskim, zajmuje powierzchnię 1003 km² i liczy 123 tys. mieszkańców, a jego siedzibą jest miasto Zawiercie. Powiat zawierciański został stworzony w 1999 roku. Gminy w powiecie to Poręba, Zawiercie, Łazy, Ogrodzieniec, Pilica, Szczekociny, Irządze, Kroczyce, Włodowice, Żarnowiec.

  Ziemie powiatu zapraszają miłośników natury, malowniczych krajobrazów i historii zarówno latem, jak i w sezonie zimowym. Od wiosny do jesieni można na tym obszarze uprawiać niezwykle popularną w tych stronach wspinaczkę skałkową. Latem kuszą otwarte kąpieliska, jesienią turystów zapraszają pełne grzybów lasy. Zimą jest możliwość szusowania na stokach narciarskich lub na nartach biegowych. Wszystko to pośród cudownych krajobrazów, tajemniczych kompleksów skalnych i jaskiń.     

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola