Belka
Wtorek, 22 Stycznia 2019   imieniny: Anastazy, Wincenty, Wiktor
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Trwa akcja bezpieczne ferie

Data publikacji: 2014-01-29, Data modyfikacji: 2014-01-29
A A AWydrukDrukuj  
 

Straż Miejska w okresie ferii zimowych prowadzi profilaktyczną akcję „Bezpieczne Ferie – bez używek”. W ramach programu funkcjonariusze przeprowadzają czynności profilaktyczno – prewencyjne, których zadaniem jest minimalizacja negatywnych zjawisk oddziałujących na dzieci i młodzież oraz zapewnienie bezpieczeństwa w mieście.

W trakcie zimowego wypoczynku kontrolą strażników objęte są miejsca zagrożone zakłócaniem ładu i porządku, dewastacją mienia, zaśmiecaniem terenów publicznych oraz terenów wypoczynku i rekreacji oraz miejsc zwyczajowego przebywania dzieci i młodzieży podczas ferii.

W ten sposób funkcjonariusze minimalizując dostęp dzieci i młodzieży do używek, przeprowadzają kontrolę punktów sprzedaży alkoholu oraz wyrobów tytoniowych na terenie miasta.

Ponadto w ramach szkolenia przeprowadzany jest kurs samoobrony dziewcząt, pod okiem instruktora sztuk walki st. strażnika Andrzeja Jabłońskiego. Straż Miejska w okresie ferii zimowych prowadzi profilaktyczną akcję „Bezpieczne Ferie – bez używek”. W ramach programu funkcjonariusze przeprowadzają czynności profilaktyczno – prewencyjne, których zadaniem jest minimalizacja negatywnych zjawisk oddziałujących na dzieci i młodzież oraz zapewnienie bezpieczeństwa w mieście.

Urząd Miejski w Zawierciu, Źródło artykułu: www.zawiercie.eu, Autor zdjęć: Urząd Miejski w Zawierciu
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  zawierciański

  Powiat zawierciański - położony w województwie śląskim, zajmuje powierzchnię 1003 km² i liczy 123 tys. mieszkańców, a jego siedzibą jest miasto Zawiercie. Powiat zawierciański został stworzony w 1999 roku. Gminy w powiecie to Poręba, Zawiercie, Łazy, Ogrodzieniec, Pilica, Szczekociny, Irządze, Kroczyce, Włodowice, Żarnowiec.

  Ziemie powiatu zapraszają miłośników natury, malowniczych krajobrazów i historii zarówno latem, jak i w sezonie zimowym. Od wiosny do jesieni można na tym obszarze uprawiać niezwykle popularną w tych stronach wspinaczkę skałkową. Latem kuszą otwarte kąpieliska, jesienią turystów zapraszają pełne grzybów lasy. Zimą jest możliwość szusowania na stokach narciarskich lub na nartach biegowych. Wszystko to pośród cudownych krajobrazów, tajemniczych kompleksów skalnych i jaskiń.     

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola