Belka
Piątek, 14 Grudnia 2018   imieniny: Alfred, Izydor
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Przyszłość dla Młodych

Data publikacji: 2014-02-11, Data modyfikacji: 2014-02-11
A A AWydrukDrukuj  
 

"Przyszłość dla młodych" - to tytuł projektu, którego celem jest aktywizacja zawodowa i społeczna osób zagrożonych wykluczeniem społecznym. Rekrutacja osób do projektu odbywa się do końca lutego 2014 r., a skierowany jest on do grupy 30 osób (w tym do minimum 18 kobiet): w wieku 15 - 27 lat, niezatrudnionych oraz zagrożonych wykluczeniem społecznym z powodu bezrobocia i/lub ubóstwa i zamieszkałych na terenie powiatu zawierciańskiego.

W ramach wsparcia przewidziane jest uczestnictwo w doradztwie związanym z tworzeniem Indywidualnego Planu Działania (IPD), składające się ze spotkań indywidualnych i grupowych (18 godz.), uczestnictwo w doradztwie psychologicznym i spotkania grupowe (20 godz.) oraz uczestnictwo w szkoleniu zawodowym (120 godz.) na jedno szkolenie do wyboru: Projektant stron WWW lub Projektant baz danych.

Po ukończeniu doradztwa i szkoleń uczestnik uzyska możliwość odbycia 6 miesięcznego stażu, a na koniec szkolenia, w przypadku którego wymagana jest min. 80% obecność na zajęciach i zaliczenie egzaminu, uczestnik otrzyma zaświadczenie ukończenia szkolenia.

W czasie zajęć zostanie zapewniony obiad, przysługuje stypendium za udział w zajęciach, a dodatkowo za udział we wszystkich elementach doradczo - szkoleniowych będzie przysługiwał zwrot kosztów dojazdu.

Dokumenty rekrutacyjne (kwestionariusz, ankieta motywacyjna) zostaną udostępnione na stronie WWW, dokumenty mogą być składane osobiście lub przesłane pocztą do biura projektu. W czasie rekrutacji zostanie przeprowadzona analiza predyspozycji zawodowych potencjalnych uczestników projektu w celu przeprowadzenia ich selekcji oraz dostosowania tematyki szkoleń do ich predyspozycji. Analiza zostanie przeprowadzona przez osobę posiadającą kwalifikacje zawodowe z zakresu doradztwa zawodowego.

Projekt jest realizowany przez firmę Cityschool s.c. w ramach Poddziałania 7.2.1 Aktywizacja zawodowa i społeczna osób zagrożonych wykluczeniem społecznym (Działanie 7.2 Przeciwdziałanie wykluczeniu i wzmocnienie sektora ekonomii społecznej).

Szczegółowe informacje na temat projektu tel. 792 305 738, przyszloscmlodych@cityschool.pl
Strona projektu: www.przyszloscmlodych.cityschool.pl "Przyszłość dla młodych" - to tytuł projektu, którego celem jest aktywizacja zawodowa i społeczna osób zagrożonych wykluczeniem społecznym. Rekrutacja osób do projektu odbywa się do końca lutego 2014 r., a skierowany jest on do grupy 30 osób (w tym do minimum 18 kobiet): w wieku 15 - 27 lat, niezatrudnionych oraz zagrożonych wykluczeniem społecznym z powodu bezrobocia i/lub ubóstwa i zamieszkałych na terenie powiatu zawierciańskiego.

Urząd Miejski w Zawierciu, Źródło artykułu: www.zawiercie.eu, Autor zdjęć: Urząd Miejski w Zawierciu
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  zawierciański

  Powiat zawierciański - położony w województwie śląskim, zajmuje powierzchnię 1003 km² i liczy 123 tys. mieszkańców, a jego siedzibą jest miasto Zawiercie. Powiat zawierciański został stworzony w 1999 roku. Gminy w powiecie to Poręba, Zawiercie, Łazy, Ogrodzieniec, Pilica, Szczekociny, Irządze, Kroczyce, Włodowice, Żarnowiec.

  Ziemie powiatu zapraszają miłośników natury, malowniczych krajobrazów i historii zarówno latem, jak i w sezonie zimowym. Od wiosny do jesieni można na tym obszarze uprawiać niezwykle popularną w tych stronach wspinaczkę skałkową. Latem kuszą otwarte kąpieliska, jesienią turystów zapraszają pełne grzybów lasy. Zimą jest możliwość szusowania na stokach narciarskich lub na nartach biegowych. Wszystko to pośród cudownych krajobrazów, tajemniczych kompleksów skalnych i jaskiń.     

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola