Belka
Wtorek, 22 Stycznia 2019   imieniny: Anastazy, Wincenty, Wiktor
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Małżeństwa na medal

Data publikacji: 2013-09-17, Data modyfikacji: 2013-09-17
A A AWydrukDrukuj  
 

Siedem par świętowało w zawierciańskim Urzędzie Stanu Cywilnego jubileusze długoletniego pożycia małżeńskiego.

Pary, które spędziły ze sobą pół wieku uhonorowane zostały przez Prezydenta RP Medalem za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. Odznaczania przyznane na wniosek Prezydenta Miasta wręczał mieszkańcom Ryszard Mach.

Złote Gody świętowali: Kazimiera i Piotr Bednarzowie, Halina i Franciszek Dymkowie, Józefa i Jan Jurczukowie, Irena i Stanisław Karolczykowie, Helena i Henryk Otrębowie, Kazimiera i Marian Pompkowie oraz Krystyna i Stanisław Ziębowie.

- Życzę zebranym tu jubilatom aby kolejne lata mijały Państwu wśród najbliższych, w atmosferze miłości i wsparcia. Niech szczęście, jakim obdarzył Państwa los przyniesie Wam jeszcze wiele radości z codziennego, małżeńskiego życia – życzył jubilatom prezydent Ryszard Mach.

Koncert dla par świętujących 50-lecie pożycia małżeńskiego przygotował działający przy Miejskim Ośrodku Kultury zespół „Pogodni”, który wystąpił przy akompaniamencie Jerzego Kaziora, a nad artystyczną oprawą uroczystości czuwała Martyna Ptak. Siedem par świętowało w zawierciańskim Urzędzie Stanu Cywilnego jubileusze długoletniego pożycia małżeńskiego.

Urząd Miejski w Zawierciu, Źródło artykułu: www.zawiercie.eu, Autor zdjęć: Urząd Miejski w Zawierciu
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  zawierciański

  Powiat zawierciański - położony w województwie śląskim, zajmuje powierzchnię 1003 km² i liczy 123 tys. mieszkańców, a jego siedzibą jest miasto Zawiercie. Powiat zawierciański został stworzony w 1999 roku. Gminy w powiecie to Poręba, Zawiercie, Łazy, Ogrodzieniec, Pilica, Szczekociny, Irządze, Kroczyce, Włodowice, Żarnowiec.

  Ziemie powiatu zapraszają miłośników natury, malowniczych krajobrazów i historii zarówno latem, jak i w sezonie zimowym. Od wiosny do jesieni można na tym obszarze uprawiać niezwykle popularną w tych stronach wspinaczkę skałkową. Latem kuszą otwarte kąpieliska, jesienią turystów zapraszają pełne grzybów lasy. Zimą jest możliwość szusowania na stokach narciarskich lub na nartach biegowych. Wszystko to pośród cudownych krajobrazów, tajemniczych kompleksów skalnych i jaskiń.     

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola