Belka
Piątek, 14 Grudnia 2018   imieniny: Alfred, Izydor
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Bezpłatne e-kursy dla nauczycieli

Data publikacji: 2013-10-29, Data modyfikacji: 2013-10-29
A A AWydrukDrukuj  
 

Nauczyciele i inne osoby, które chcą podnieść swoje kompetencje z zakresu technologii informacyjnych, mogą wziąć udział w bezpłatnych kursach internetowych poświęconych narzędziom przydatnym do korzystania z nowoczesnych technologii w szkole i w życiu codziennym.

„W świecie cyfrowym – szkolenia, warsztaty, kursy” to projekt realizowany przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji w ramach zadania publicznego „Upowszechnianie korzystania z Internetu i rozwój kompetencji cyfrowych” na zlecenie Ministra Administracji i Cyfryzacji. Wykonawcą projektu jest zespół programu eTwinning. Kursy są prowadzone przez Internet z wykorzystaniem platformy Moodle.

Lista kursów na stronie www.etwinning.pl Nauczyciele i inne osoby, które chcą podnieść swoje kompetencje z zakresu technologii informacyjnych, mogą wziąć udział w bezpłatnych kursach internetowych poświęconych narzędziom przydatnym do korzystania z nowoczesnych technologii w szkole i w życiu codziennym. www.etwinning.pl

Urząd Miejski w Zawierciu, Źródło artykułu: www.zawiercie.eu, Autor zdjęć: Urząd Miejski w Zawierciu
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  zawierciański

  Powiat zawierciański - położony w województwie śląskim, zajmuje powierzchnię 1003 km² i liczy 123 tys. mieszkańców, a jego siedzibą jest miasto Zawiercie. Powiat zawierciański został stworzony w 1999 roku. Gminy w powiecie to Poręba, Zawiercie, Łazy, Ogrodzieniec, Pilica, Szczekociny, Irządze, Kroczyce, Włodowice, Żarnowiec.

  Ziemie powiatu zapraszają miłośników natury, malowniczych krajobrazów i historii zarówno latem, jak i w sezonie zimowym. Od wiosny do jesieni można na tym obszarze uprawiać niezwykle popularną w tych stronach wspinaczkę skałkową. Latem kuszą otwarte kąpieliska, jesienią turystów zapraszają pełne grzybów lasy. Zimą jest możliwość szusowania na stokach narciarskich lub na nartach biegowych. Wszystko to pośród cudownych krajobrazów, tajemniczych kompleksów skalnych i jaskiń.     

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola